slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Aroma difuzér

Aroma difuzér

Bytové parfémy a jiné prostorové vůně těch nejzajímavějších variací jsme pro Vás přivezli přímo z městečka Grasse. Toto městečko se po více jak 300 let těší pověsti hlavního světového centra parfumérství. Kolem roku 1600 přišlo do módy parfémovat rukavice a tak se v Grasse dali i na destilaci voňavých esencí, ze které potom také vznikla hlavní výroba. Tyto parfémy jsou proslavené opět po celém světě a tak jsme chtěli, abyste i Vy si mohli přenést do Vašich domovů kousek voňavé atmosféry z městečka Grasse, města parfémů.

Oživte své smysly a dovolte svěží vůni, aby jemně naplnila Váš domov.


Námi nabízené vůně se stanou příjemnou formou osvěžení a provonění Vašeho interiéru. Bytové parfémy a jiné prostorové vůně těch nejzajímavějších variací jsme pro Vás přivezli přímo z městečka Grasse. Osvěžte svůj interiér krásnou svěží vůní. Vonný aroma difuzér, s mnoha variacemi aroma, je zabalen v elegantní dárkové krabičce. Vonné aroma bytových parfémů se skládá z dlouhotrvajících a intenzivních vůní z přírodních esenciálních olejů. Difuzér je velmi praktická a dobře vypadající bytová dekorace. Elegantně vypadající bytový doplněk s dřevěnými tyčinkami poslouží k doladění interiéru. Námi prodávané produkty patří mezi velmi oblíbené bytové parfémy a stejně tak velmi originální dárek.

Bytové parfémy a difuzéry provoní Vaši domácnost nejen vůní levandule. Originální parfémy z Francie Vám představí nejkrásnější vůně z přírody. V naší nabídce naleznete mnoho různých druhů, mezi něž patří i levandulové parfémy z Provence. Přináší na český trh luxusní francouzské parfémy do bytu za vynikající ceny. Jsme pyšni na naše prodávané produkty. Řadíme se mezi nejlepší levandulové obchody s parfémy. Provence nás okouzlila natolik, že ji chceme v rámci prodávaných produktů zalíbit i Vám.

Vřele je doporučujeme jako skvělý dárek.

 

Podívejte se i na další bio produkty z naší nabídky. Kromě kvalitního bílého vína zde naleznete i dárkové koše a vouchery.

Položky 19 z celkem 49

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně

Položky 19 z celkem 49

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně