slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Produkty


            Medy           Marmelády z Provence      Levandule             Marseillská mýdla          Sladkosti

            Olivy             Provensálské koření        Dárkové sady      Torchony a ručníky      Zástěry

 

 

Miluju Provence - vzniklo na základě lásky k Francii jako takové.Nadchla nás její kultura,duch,prostředí a celková mentalita lidí.

Rádi bychom se podělili s českými zákazníky o to, s čím Francie ve světě vyniká a co stojí za to vyzkoušet.V oblasti Provence  se produkuje nespočet kvalitních výrobků a produktů,které vynikají jak svojí čerstvostí z místních surovin, bio kvalitou,originalitou,ale i láskou lidí,kteří ji vyrábějí.

Oslovili jsme několik sektorů trhu a nabízíme hlavně produkty místní výroby jako je levandulový med,marmelády mnoha druhů ovocných kombinací,známé provensálské koření,olivy,Marseillská mýdla a také kuchyňské doplňky. Do budoucna máme v úmyslu tento sektor produktů rozšiřovat o řadu výrobků a hledat pro naše zákazníky to nej jak cenově tak i kvalitou.

 Naše zboží bude dostupné celé široké veřejnosti,která má ráda kvalitní francouzské potraviny. Na své si přijdou i hospodyňky mající  rády v kuchyni kvalitní stolní doplňky a nezapomeneme i na gurmány,kteří rádi ochutnají nové výrobky chybějící na českém trhu .